SON DAKİKA
Anasayfa / Genel / Kocaeli'nde iş güvenliği önemli

Kocaeli'nde iş güvenliği önemli

25.09.2021 13:46
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yeni gelen stajyer öğrencilere iş güvenliği ile ilgili eğitim vererek oryantasyon gerçekleştirdi.

Kocaeli'nde iş güvenliği önemli

KOCAELİ (İGFA)-& & Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde staj yapan stajyerlere iş güvenliği ile ilgili oryantasyon programı düzenledi. Yeni eğitim ve öğretim yılında stajyer öğrencilere 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu gereğince kurum kültürü, uyulması gereken kurallar, beceri eğitini ve mali haklarla ilgili bilgi verildi.

Eğitime katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın,& “Kıymetli çalışma arkadaşlarım, hepiniz belediyemize hoş geldiniz. Sizlere bu şekilde hitap ediyorum çünkü artık mesai arkadaşıyız. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde staj yapmak farklı bir değerdir. Her sene kurumumuzda beceri eğitimi yapmak için çok sayıda öğrenciden başvuru alıyoruz. Ancak hala ülkemizde ve dünyada etkileri süren Covid-19 salgınından dolayı sosyal mesafeyi koruyabilmek adına olumlu dönüş yapamadığımız öğrencilerimizi de özel sektöre yönlendirerek yardımcı olmaya çalışıyoruz. çünkü Belediye& Başkanımızın da hassas olduğu, sosyal belediyecilik hususunda azami özeni
gösteriyor ve mağduriyeti gidermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Staj, gelecekte iş hayatına uyum sağlamanız için güzel bir basamak. Kurum kültürü bilincini özümseyerek iş yeri kurallarına uymak, ast-üst seviyenizi korumak
çalışma hayatına adım attığınızda sizleri bir adım ileriye taşıyacaktır. Burada öğrendiklerinizin ve edindiğiniz tecrübelerin çok büyük faydası olacaktır. Yeni eğitim-öğretim yılı hepinize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: İGF Haber Ajansı (İGFA)

YORUMLAR 0
3 + 9 =İzmir Aliağa Belediyesi istihdama destek oluyor

İzmir Aliağa Belediyesi istihdama destek oluyor

Bursa Osmangazi'de midye operasyonu

Bursa Osmangazi'de midye operasyonu

İzmir Aliağa'da TüBİTAK Bilim şenliği

İzmir Aliağa'da TüBİTAK Bilim şenliği

REKLAM
Gülsin Onay 'Yarının Kadın Yıldızları' ile aynı sahnede

Gülsin Onay 'Yarının Kadın Yıldızları' ile aynı sahnede

Malatya'da 'Anne-Baba Okulu Eğitimleri' semineri

Malatya'da 'Anne-Baba Okulu Eğitimleri' semineri

Sakarya Ormanı'nda sonbahar

Sakarya Ormanı'nda sonbahar


Video Galeri Foto Galeri Son Dakika Biyografi Siyaset Teknoloji Spor Fikstür Nöbetçi Eczaneler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Haber Tek

İstanbul / Türkiye
info@birhaberler.com